Usnadněte si hledání práce s naším Zápisníkem

Hledáte práci na více portálech a vybíráte z mnoha nabídek práce, které najdete?

Práci sháním tak, že zhruba půl hodinu 3x týdně hledám nabídky na různých serverech jako KdeJePrace.cz, Prace.cz a Jobs. Všechny přijatelné práce si zapíšu do notýsku. Potom jednou za týden projdu notýsek a na ty nejlepší nabídky práce odpovím. Takhle to opakuji každý týden. Tímhle způsobem jsem do měsíce vždy našla solidní práci, ve které jsem zůstala roky.
— Kateřina, Č. Krumlov

Přesně pro tento způsob hledání jsme vytvořili Zápisník nabídek práce.

Co je Zápisník nabídek práce?

Je to rozšíření (plug-in) do nejpoužívanějších prohlížečů, který ohromně zrychluje proces ukládání zajímavých nabídek práce a jejich filtrování.

Jak ho nainstalovat?

Jak Zápisník funguje?

Po instalaci se na podporovaných pracovních portálech objeví u názvu nabídky práce tlačítko Uložit do Zápisníku. Ukázka, jak to bude vypadat na portálu prace.cz:

Můj Zápisník nabídek práce na prace.cz

Po kliku a tlačítko se objeví potvrzení, ze kterého můžete přejít na Zápisník s uloženými nabídkami práce. Do něj se můžete dostat také klikem na ikonu rozšíření :

Zápisník - seznam

Uložené nabídky práce si můžete prokliknout, abyste se dostali na původní umístění inzerátu. Můžete také nabídku označit jako oblíbenouodpovězenou nebo pokud není vůbec zajímavá, tak ji vymazat.

Kde jsou nabídky uložené? Jelikož se jedná o rozšíření prohlížeče a nikam se nepřihlašujete, vámi uložené nabídky práce existují pouze v tom prohlížeči, ze kterého nabídky práce ukládáte. Pokud je uložíte na počítači, nebudete je mít na mobilu ani na jiném počítači.

Z jakých pracovních portálů můžete práce ukládat?

Aktuálně podporujeme tyto pracovní portály:

  • KdeJePrace.cz
  • Prace.cz
  • Jobs.cz

Pokud byste chtěli ukládat práce i z dalších portálů, neváhejte nám napsat na info@kdejeprace.cz. Pokud bude mít více uživatelů zájem o stejné portály, rádi je přidáme.